Vyberte pobočku

Sídlo

STARLIFT s.r.o.
Přátelství 1475/14a
104 00 Praha 10 - Uhříněves
Kontaktní adresa:

Čs. armády 184
735 51 Bohumín – Pudlov

Tel.: 596 097 100
E-mail: starlift@starlift.cz

Fakturační adresa:

Přátelství 1475/14a
104 00 Praha 10 - Uhříněves

IČO: 259 13 654
DIČ: CZ259 13 654

Firma je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 90319
Rádi vás přivítáme na naší bohumínské pobočce, kde sídlí vedení a ekonomické oddělení naší společnosti. Můžete si zde vyzvednout zakoupený vozík a příslušenství, či dopravit Váš porouchaný vozík na servis

Vedení společnosti:

Vlasta Šutaríková
Jednatelka společnosti

Tel.: 596 097 108
E-mail: vlasta.sutarikova@starlift.cz

 

Rostislav Wendzel
Výkonný ředitel

Tel.: 737 240 033
E-mail: rostislav.wendzel@starlift.cz

Ekonomické oddělení:

Emilie Martínková
Účetní

Tel.: 596 097 108
E-mail: uctarna@starlift.cz

Obchodní oddělení

Rostislav Čopík
Prodej a pronájem VZV Severní Morava

Tel.: 603 577 534
E-mail: rostislav.copik@starlift.cz

Marek Mecner
Obchodní zástupce Severní Morava

Tel.: 603 883 205
E-mail: marek.mecner@starlift.cz

Radek Chuděj
Obchodní zástupce Jižní Morava

Tel.: 737 240 032
E-mail: radek.chudej@starlift.cz

Marketing

Pavlína Hozová
asistentka obchodního oddělení

Tel.: 596 097 100, mobil: 737 240 027
E-mail: marketing@starlift.cz

Servis

Martin Molata
asistent servisu a prodeje ND

Tel.: 603 577 544
E-mail: dily@starlift.cz

Martin Dej
vedoucí skladu

Tel.: 603 883 210
E-mail: martin.dej@starlift.cz

Šárka Baloghová
dispečer servisu

Tel.: 603 577 537
E-mail: servis@starlift.cz

Lucie Bumbová
asistentka servisního oddělení

Tel: 596 097 109
E-mail: lucie.bumbova@starlift.cz

Andrea Holešová, Ing.
referentka servisního oddělení

Tel.: 596 097 109
E-mail: andrea.holesova@starlift.cz

Napište číslo :   370  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

OWJjNjg3