Servis

Nabízíme Vám kvalitní a dostupný servis vysokozdvižných vozíků všech typů a značek jako Atlet, Unicarriers, Linde, Caterpillar, Hyster, Desta, Mitsubishi, Jungheinrich, Nissan, Clark, Yale aj. Přenechejte starost o Vaše VZV a jejich bezproblémový provoz našemu servisnímu týmu a využijte mnohaleté zkušenosti našich servisních techniků. Zajišťujeme servisní prohlídky vč. výměny převodových a motorových olejů a filtrů, výměny pneumatik, opravy motorů, převodovek, hydrauliky apod. Servis provádíme přímo u zákazníka, v případě složitější opravy je možnost využít naši servisní dílnu a také zapůjčit náhradní VZV. Zajišťujeme servis po celé ČR.

Nedílnou součástí servisních služeb je provedení technických prohlídek vozíků a provedení revize LPG. Ceny za technické kontroly odpovídají druhu, hmotnosti a použitému přídavnému zařízení na manipulačním vozíku. Ceny jsou dle ceníku a souvisí s prováděním dalších služeb poskytovaných naší firmou.

„Upozorňujeme Vás na povinnost provádět pravidelné technické kontroly vysokozdvižných vozíků, a to min. 1 x za 12 měsíců dle Zákoníku práce § 102, odst. 1 a 3, ČSN 268805, Zákona č. 309/2006 § 4 a Zákona o inspekci práce č. 251, § 3., kdy v případě jejich nedodržení hrozí vysoká finanční sankce.“

Naše společnost dále pro Vás zajistí veškerý sortiment dodávaných náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky, včetně těch, které jsou již staršího data výroby. Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky jsme Vám schopni dodat za nízké ceny, většina z nich je buď skladem, nebo k dodání ve velmi krátkých dodacích lhůtách.


V rámci servisu nabízíme zákazníkům prodej trakčních baterií, jejich údržbu včetně oživení trakčních baterií pomocí regeneračního přístroje. Více o regeneraci v aktualitách .

Kontakt

Rostislav Lukša

Vedoucí servisu


EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

ZWU0M2Q1ND