ALL/XLL

Nízkozdvižný paletovací vozík pro stání i sezení

Tuto řadu reprezentuje nízkozdvižný paletovací vozík pro stání i sezení. Je určen pro pohodlnou vnitřní přepravu v náročných prostorech. Je ideální pro dlouhé pracovní cykly a těžké náklady s hmotností do 2 tun. Nízkozdvižný vozík má širokou škálu možností, které Vám umožní pracovat s mnoha typy nákladů.

Ergonomie

Pohodlný, nízkozdvižný VZV pro vnitřní přepravu v náročných prostorech. Je ideální pro dlouhé cykly a těžké náklady. Ergonomie umožňuje přirozený postoj, kdy je provozovatel plně chráněn v rámci podvozku. Vozík ALL je široký 940 mm, zatímco vozík XLL 1010 mm. Oba tyto vozíky mají elektronicky zabezpečenou řídící jednotku a jsou odolné vůči soli a rzi díky pozinkované šasi.

Kabina

Kupé řidiče je dobře umístěné se snadno dostupnými ovládacími prvky a řízením. Zároveň umožňuje výhled do všech stran při jízdě v jakémkoliv směru.

Pohon

Výkonný akumulátorový motor poskytuje vysokou maximální rychlost a rychlou akceleraci mezi jednotlivými vychystávacími stanicemi, což zaručuje vysokou efektivnost z hlediska nákladů. Baterie je umístěna na kolečkách pro rychlou a snadnou výměnu, což je ideální pro práci ve vícesměnném provozu. Tato řada nabízí možnost vestavěné nabíječky akumulátoru a možnost přizpůsobení do chladírenských skladů.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   550  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

NjVlYzAxND