DX

4-kolový, čelní vozík

Řadu DX reprezentují 4 kolové, pohodlné, čelní vozíky, které jsou schopny naložit 1,5 až 3,5 tuny nákladu. Vozíky této řady disponují prvotřídním spalovacím motorem – naftovým či plynovým.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Tyto čelní vozíky jsou tiché a skoro nevibrují. Jízdní vlastnosti vozíku má řidič vždy pod kontrolou. Pokročilá ergonomie a mnoho inovativních bezpečnostních a výkonných technologií přispívají k prvotřídní efektivitě, účinnosti a široké škále možností pro upravení dle potřeb.

Pohon

Obsahují nejmodernější LPG motor pro maximální efektivitu a minimální množství emisí. Speciální ECO režim podporuje snižování paliva až o 18%. Robustní naftový motor s rychlým předehřátím je maximálně spolehlivý, snadno se nastartuje a zároveň splňuje striktní ekologické normy. Vozík je snadno obsluhovatelný pomocí integrovaného systému rychlé diagnostiky závad

Pohon

Obsahují nejmodernější LPG motor pro maximální efektivitu a minimální množství emisí. Speciální ECO režim podporuje snižování paliva až o 18%. Robustní naftový motor s rychlým předehřátím je maximálně spolehlivý, snadno se nastartuje a zároveň splňuje striktní ekologické normy. Vozík je snadno obsluhovatelný pomocí integrovaného systému rychlé diagnostiky závad.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   410  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

YTZhNj