EPL 100

Střední úroveň vychystávání

V každé manipulaci s materiálem najdeme čtyři základní funkce pro manipulaci : nakládání / vykládání, horizontální přeprava, stohování a vychystávání. Všechny z nich přidáváme k nákladům a ne hodnotě výrobku nebo služby. Pracovně nejnáročnější je vychystávání. Proto je také nejdražší ze všech funkcí pro manipulaci s materiálem. Ve skutečnosti mohou být náklady na vychystávání desetkrát vyšší než je cena ostatních tří manipulačních procesů sečtených dohromady. Rychlejší výkon u ostatních třech způsobů manipulace bude mít vliv na úsporu peněz, ale maximalizace výkonu operace vychystávání vytvoří největší a nejvýznamnější snížení nákladů.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Atlet - UniCarriers EPL vozík je navržen tak, aby poskytl rychlé, ergonomické a nákladově efektivní vychystávání. EPL je VZV střední úrovně vychystávání ,k dispozici ve dvou základních konfiguracích s cílem usnadnit vychystávání buď z paletových regálů nebo policových systémů. Atlet - UniCarriers EPL 100 umožňuje snadné vychystávání z výšky 2800 mm do 3400 mm. Tím, že operátorovi poskytuje okamžitý volným přístup k lokaci, EPL zkracuje dobu potřebnou pro vychystávání, a tím snižuje náklady a zvyšuje ziskovost.

Kabina

Kryt střechy
Nová koncepce krytu střechy a zvedacího rámu zajišťuje maximální viditelnost a bezpečnou manipulaci.
Boční ochranný rám
Boční ochranný rám s výborným přístupem a s automatickým čidlem, které zamezí používání vozíku s otevřeným rámem nad výškou 1200mm.
Podlahový snímač.
Nízká stupačka pro pohodlnější nastupování. Automatický podlahový snímač zaznamená řidičovu přítomnost a zabrání samovolnému rozjezdu.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík


EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

ZmY4ZGQ1ND