Ergo XML

sedící dvojitý zakladač

ERGO XML je vsedě obsluhovaný dvoupaletový vozík, který je vhodný pro intenzivní manipulaci se zbožím a pro vnitřní přepravu na delší vzdálenost. Umožňuje nepřerušovanou práci a jízdu i v úzkých uličkách. Pokročilý ergonomický design včetně unikátního mini volantu s posilovačem řízení, plně nastavitelné loketní opěrky, sedadla a podlahy usnadňující manipulaci a maximalizující komfort. Řidič je zcela chráněn a má vynikající přehled, který mu umožňuje bezpečné a přesné ovládání.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Průkopník UCE, sedící dvojitý zakladač Vám umožňuje rychlejší cykly manipulací. Je ideální pro doplňování výrobních linek a příčné dokovací aplikace. Je vhodný pro intenzivní manipulaci se zbožím a pro dlouze vzdálené vnitřní přepravy. To umožňuje nepřetržitý jízdní čas a pracování v úzkých uličkách.

Kabina

Pokročilý ergonomický design včetně unikátního posilovače mini volantu a plně nastavitelné loketní opěrky, sedadla a podlahy usnadňují manipulaci a maximalizují komfort. Provozovatel je plně chráněn uvnitř šasi a má vynikající přehled, který umožňuje bezpečné a přesné ovládání.

Pohon

Výkonný AC motor vyžadující minimální údržbu umožňuje maximální zrychlení a dosáhnutí maximální rychlosti za jízdy. Pro efektivní vícesměnný provoz je baterie umístěna na kolečkách pro rychlou a snadnou výměnu.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   160  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

M2QzNTEzYm