GX

4-kolový, čelní vozík

Řadu GX představuje 4 kolový, silný čelní vozík, který je schopen naložit 3,5 až 5 tun nákladu podle jednotlivých modelů.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Tento VZV je precizní dříč, který Vám poslouží tiše a skoro bez vibrací. Pokročilá ergonomie a mnoho inovativních bezpečnostních a výkonných technologií přispívají k prvotřídní efektivitě, účinnosti a široké škále možností pro upravení dle potřeb

Kabina

Modely vozíků řady GX jsou chráněny proti neautorizovanému užití PIN kodem, který může být propojen s individuálním nastavením pro každého řidiče.

Pohon

Jízdní vlastnosti vozíku má řidič vždy pod kontrolou. Náš čelní vozík GX obsahuje nejmodernější LGP motor pro maximální účinnost a minimální množství emisí. ECO režim snižuje spotřebu paliva a míru hluku. Robustní naftový motor s rychlým předehřátím v DX variantě je extrémně spolehlivý, snadno startující a zároveň splňuje striktní ekologické normy. Vozík je snadno obsluhovatelný pomocí integrovaného systému diagnostiky pro rychlé zjištění závad a zajištění maximální provozuschopnosti.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   360  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MTIxY2