OPM/OPH/OPC/OPS

Tyto vozíky jsou určeny pro střední až vysoký stupeň vychystávání. Řada OP oplývá výbornými zvedacími i jízdními vlastnostmi. Produktivita je také zvýšena díky bezpečnostním zábranám a ergonomickým vidlicím, které zajišťují bezpečnější a ergonomičtější vychystávání středního stupně. Ergonomicky navržená kabina je prostorná, takže umožňuje obsluze vytvořit si vlastní pracovní prostředí.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Volitelné umístění řídicích prvků umožňuje řadě OP splynout s ostatními stávajícími vozíky a přijmout podobné jízdní vlastnosti. Řada OP nabízí skvělé zvedací a jízdní vlastnosti. Produktivita je dále zvýšená bezpečnostními bránami a ergo-lift vidlicemi, zajišťující bezpečnější a ergonomičtější střední stupeň vychystávání. Při jízdě vpřed má provozovatel maximální viditelnost zajišťující, že jeho rozhled není zakryt zdviženým nákladem.
Řada OPM/OPH/OPC a OPS jsou určeny pro střední až vysoký stupeň vychystávání.

Kabina

Ergonomicky navržená kabina je prostorná, umožňující provozovateli vytvořit jeho vlastní pracovní prostředí. Vybavení jako jsou terminály, skenery, tiskárny etiket a výběrový seznam tiskáren mohou být přidány. Horizontální psací stůl je umístěn nad podvozkem a vytváří velkou pracovní plochu pro všechnu potřebnou administrativu.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   220  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MGY5MzE