PDP 200

dvojitý zakladač s plošinou

Kombinace efektivity dvojitého zakladače s kapacitou na dlouhé vzdálenosti , činí z tohoto vozíku Vašeho nového flexibilního partnera – celou cestou přes sklad i všemi skladovými úkony. Tento dvojitý zakladač s plošinou se dokonale hodí pro křížové dokovací operace, včetně nakládání a vykládání, vnitřní přepravu a dvojité stohování. Tento akumulátorový vozík uzvedne náklad o hmotnosti 1 tuny až do výšky 2,09 m. Umožňuje pojezdy na dlouhé vzdálenosti a rozšíření pracovních cyklů.

Technický list ke stažení

Ergonomie

K zajištění vynikající ergonomie a efektivity je vozík vybaven nosníkem ProVision s optimalizovaným zvedacím válcem, stejně jako trakční a bezpečnostní technologií, hydraulickým systém FrictionForce a redukčním systém.

Kabina

Stání na řídící plošině je bezpečné, obsluha pohodlně zvládá dvě palety za jeden pracovní cyklus. Sklápěcí řídící plošina má vynikající tlumení, zatímco obsluha je zcela chráněna sklopnými ochrannými tyčemi. Počet stálých plošin je volitelný.

Pohon

Nízký podvozek brání poranění nohou a kompaktní design spolu s volitelným posilovačem řízení usnadňuje manévrování ve stísněných prostorech.Nízký podvozek brání poranění nohou a kompaktní design spolu s volitelným posilovačem řízení usnadňuje manévrování ve stísněných prostorech.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   80  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

YzMyMzhmNT