PLL

Nízkozdvižný paletovací vozík

Vozík řady PLL je ručně vedený paletovací vozík ideální pro manipulaci s různými náklady ve stísněných prostorech za různých podmínek – jak při okolních teplotách, tak i v chladírenském prostředí až do -35°C. Je ideální pro doplňování na dílnách, příležitostné vychystávání a pro vnitřní přepravu na krátké vzdálenosti například ve skladech, supermarketech a výrobních prostorech. S lehkostí zvládá svahy i nakloněné rampy a má velmi malý poloměr otáčení.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Hodí se na patrové doplňování, příležitostní vychystávání a na vnitřní přepravu na krátké vzdálenosti např. ve skladech, supermarketech a výrobních prostorech. Kolečka do vidlic jsou standardem a PLL umí pracovat s mnoha typy nákladů prakticky v jakémkoliv stavu. Jak při okolní teplotě, tak i v chladném skladištním prostředí až do -35°C. Umí si poradit se sklonem i s rampami s lehkostí a má velmi malý poloměr otáčení. Přidání volitelně nastavitelné páky, kdy budete vozík řídit přidanou pákou ve vzpřímené poloze, Vám umožní používat paletovací vozík v ještě těsnějších prostorech. Tento podsaditý paletovací vozík je spolehlivý, má dlouhé servisní intervaly a je konstruován tak, aby se minimalizovaly požadavky na servis a údržbu.

Kabina

Je pohodlný a bezpečný při řízení, zatímco úzký podvozek zlepšuje manévrovatelnost i ve stísněných prostorech. Zlepšení bezpečnosti a viditelnosti. Rameno vyrovnávací páky umožňuje provozovateli chodit vedle vozíku. Nízký podvozek poskytuje provozovateli jasný výhled na náklad a vidlice.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   580  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

ZjkxY