PLP

Nízkozdvižný paletovací vozík se stupačkou

PLP je vybaven robustní sklápěcí plošinou obsluhy a sklopnými ochrannými mantinely. Tento nízkozdvižný paletovací vozík se stupačkou umožňuje přepravu na delší vzdálenosti a práci v delších pracovních cyklech. Používá se pro nakládání i vykládání zboží, pro vnitřní přepravu a poradí si se všemi typy nákladů. Tento rychlý a silný vozík s pětibodovým podvozkem poskytuje špičkovou stabilitu i při vysokých rychlostech. Přístup prostřednictvím PIN kodu umožňuje ovládat vozík pouze oprávněným řidičům. Tento vysoce výkonný vozík s akumulátorovým napájením je schopen jet rychlostí až 12km/h.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Díky robustní sklápěcí řídicí plošině a skládacím ochranným mantinelům, tento paletovací vozík pro stání umožňuje přepravu na delší vzdálenosti a delší pracovní cykly. Dokonale se hodí pro většinu náročných operací.Konstrukce pěti kol v kombinaci s technologií třecí síly dává vozíku jak vysokou boční stabilitu, tak vynikající trakci. Tento paletovací vozík můžete využívat k nakládce/vykládce, pro vnitřní přepravu, a poradí si se všemi typy nákladů. Tento rychlý a silný vozík s 5-bodovým podvozkem poskytuje špičkovou stabilitu i při vysokých rychlostech.

Kabina

Vozíky PLP250 jsou standardně vybaveny posilovačem řízení, zatímco u vozíků PLP200 je přidán na přání zákazníka. Nízký podvozek brání poranění nohou a podsaditá konstrukce umožňuje vozíku manévrování v těsných prostorech. Servo řízení je volitelné u PLP200, ovšem u PLP250 je standardně dodáváno. Pevná ochranná plošina řidiče je volitelná.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   110  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MjIwNmE