PPF/PPC/PPS

Nízká úroveň vychystávání

Tato řada nabízí nastavitelnou výšku vidlic a je vhodná pro nízký stupeň vychystávání. Řada PP je určená pro bezpečné a efektivní 1. a 2. Úrovňové vychystávání v náročných skladových podmínkách. Široká kabina a nízký vstup přispívají k efektivitě vychystávacích vozíků řady PP. S velkým zrychlením, vysokou maximální rychlostí a mírným bržděním se rychle pohybuje mezi vychystávacími stanicemi. Produktivita je vylepšena pokročilým ergonomickým designem včetně prostorné jízdní plošiny s pohodlným opěradlem, nastavitelným sedadlem a úložným prostorem pro papír, propisky a další. Obsluha sedí ve středu vozíku, tudíž je chráněna ze všech stran.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Naše řada PP je určena pro bezpečné, efektivní 1. a 2. úrovňové vychystávání v náročných skladových podmínkách. Výjimečná kombinace manévrovatelnosti, ergonomie a flexibility z něj dělá ideálního partnera pro zvedání a umísťování zboží různých nákladů. Produktivita je dále vylepšena pokročilým ergonomickým designem včetně prostorné jízdní plošiny s pohodlným opěradlem, nastavitelným sedadlem a úložným prostorem pro papír, tužku atd. Vše je umístěno na snadno dostupných místech, aby bylo dosaženo co nejlepší pracovní pozice.
Nastavitelná výška vidlic, nízký stupeň vychystávání

Kabina

Široká kabina a nízký vstup dělají z řad PP vysoce účinný vychystávací vozík. S rychlou akcelerací, vysokou maximální rychlostí a jemným brzděním se pohybuje rychle mezi vychystávacími stanicemi. Oba vozíky, jak robustní tak úzké, jsou vysoce účinné v úzkých uličkách. Zvedací vidlice v optimální výšce umožňují flexibilní vychystávání. Zvedací plošina poskytuje snadné dosažení 2. stupně zdvihu a s volitelnými doprovodnými ovládacími prvky může být řízen i se zvednutou plošinou.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   400  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

N2VjNGZjN