PPL/PPD

Vozíky této řady jsou určeny pro nízký stupeň vychystávání. Jsou vyrobeny pro bezpečné a efektivní vychystávání v náročných skladových podmínkách. S velkým zrychlením, vysokou maximální rychlostí a šetrným bržděním se rychle pohybuje mezi vychystávacími stanicemi. Produktivita vozíku je vylepšena pokročilým ergonomickým designem včetně prostorné jízdní plošiny s pohodlným opěradlem, nastavitelným sedadlem a úložným prostorem pro papír, tužku a tak dále. Vše je umístěno na dostupných místech tak, aby bylo dosaženo nejlepší pracovní pozice.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Je vyroben pro bezpečné, efektivní vychystávání v náročných skladových aplikacích. Výborná kombinace manévrovatelnosti a ergonomie z něj dělá ideálního partnera pro zvedání a umísťování zboží různých nákladů. Produktivita je dále vylepšena pokročilým ergonomickým designem včetně prostorné jízdní plošiny s pohodlným opěradlem, nastavitelným sedadlem a úložným prostorem pro papír, tužku atd. Vše je umístěno na snadno dostupných místech, aby bylo dosaženo co nejlepší pracovní pozice.

Kabina

Široká kabina a nízký vstup dělají z řady PPL vysoce účinný vychystávací vozík. S rychlou akcelerací, vysokou maximální rychlostí a jemným brzděním se pohybuje rychle mezi vychystávacími stanicemi. Oba vozíky jak robustní tak úzké jsou vysoce účinné v těsných uličkách.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   590  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MjRmMTg