PS

podsaditý ručně vedený

Vozík Alto PS je silný, robustní, ručně vedený vozík poháněný výkonným AC motorem pro flexibilní použití ve stísněných prostorech pro manipulaci i s otevřeným paletami. Je určen pro zakládání zboží, příležitostné vychystávání a pro vnitřní přepravu na krátké vzdálenosti. Nabízí výborné všestranné využití až do výšky 3,59 m.

Technický list ke stažení

Ergonomie

VYNIKAJÍCÍ UNIVERZÁLNOST DO 3590 mm -> Alto PS je robustní, univerzální, snadno použitelný vozík pro manipulaci s různými náklady. Je vhodný pro vnitřní přepravu, vychystávání a stohování až do 3590 mm. Je ideální pro použití ve stísněných prostorech, tento podsaditý ručně vedený vzv je určen pro stohování, příležitostné vychystávání a pro vnitřní přepravu na krátké vzdálenosti. Nízké šasi a vyrovnávací oje zvyšují viditelnost a bezpečnost – provozovatel má skvělý výhled na náklad a může jít vedle vozíku.

Kabina

Obsluha má dobrý výhled na náklad a může jít vedle vozíku. Ergonomická hlava oje je přizpůsobena pro praváky i leváky a je vybavena snadno přístupnými ovládacími prvky pro usnadnění manipulace včetně klávesnice pro zadávání přístupového PIN kodu. Vybíráte a přemísťujete palety ve stísněných prostorech? Možnost zvednuté oje ve vzpřímené poloze umožňuje pracovat ještě v těsnějších prostorech.

Pohon

Nízký podvozek a řídicí páka na pravé straně vozíku zvyšují bezpečnost a zlepšují viditelnost.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   200  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

N2JmMT