PSH

podsaditý, ručně vedený zakladač

PSH je robustní, výkonný, ručně vedený zakladač vhodný pro náročné provozy a pro širokou škálu činností. Tento zakladač je určen pro náročný provoz, je ideální pro vnitřní přepravu, vychystávání a stohování až do 5,4 M. Unikátní konstrukce vidlic přispívá k vysoké manipulační rychlosti a ke snadnému přístupu k otevřeným paletám.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Je ideální pro vnitřní přepravu, vychystávání a zakládání zboží do 5,4 m. Unikátní konstrukce vidlic přispívá k vysoké manipulační rychlosti a ke snadnému přístupu k otevřeným paletám. Oblé hrany také minimalizují riziko poškození zboží

Kabina

Nízký podvozek umožňuje obsluze jasný výhled na náklad a vidlice. Ohybné rameno řídící páky na pravé straně vozíku umožňuje obsluze jít vedle vozíku. Ergonomická hlava páky je přizpůsobena pro praváky i leváky a je vybavena snadno dostupnými ovládacími prvky k usnadnění manipulace. Krátký a zakulacený podvozek umožňuje obsluze zvednout a umístit palety ve stísněných prostorech- zejména důležité ve výrobních a dalších stísněných prostorech. Nízký nárazník na krátkém podvozku chrání obsluhu před poraněním nohou.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   470  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

YjY1Nj