PSP

ručně vedený zakladač

Je to univerzální vysokozdvižný vozík dostupný ve dvou verzích - PSP125 a PSP160. Jedná se o ručně vedený vozík se skládací plošinou. Umožňuje přepravy na dlouhé vzdálenosti a rozšiřuje pracovní cykly. Nízké šasi chrání před poraněním nohou a podsaditý design spolu s (volitelným) posilovačem řízení usnadňuje manévrování v těsných prostorech.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Nabízí širokou škálu možných variant s různými kapacitami, takže je vhodný pro širokou škálu činností: od práce v náročném průmyslovém prostředí až po lehké manipulační úkony, pro intenzivní práci 24 hodin 7 dní v týdnu stejně jako pro občasné použití. Umožňuje přepravu na dlouhé vzdálenosti a rozšíření pracovních cyklů.

Kabina

Nízký podvozek chrání před poraněním nohou a kompaktní design spolu s (volitelným) posilovačem řízení usnadňují manévrování v těsných prostorech. Individuální přístup pomocí PIN kodu nebo karty Smart(volitelná) znamená, že pouze oprávnění řidiči mohou obsluhovat vozík. Skládací plošina má vynikající tlumení, zatímco řidič je chráněn sklopnými ochrannými tyčemi. Počet pevných plošin je volitelný.

Pohon

Pro vícesměnný provoz je baterie umístěna na kolečkách pro její snadnou a rychlou výměnu.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   400  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

YjY0M2JmN