QX2

80 V, elektricky poháněný, 4-kolový, čelní vozík

Vysoce výkonný QX2 zvládá více úkonů současně. Je vysoce účinný, stabilní čelní vozík pro manipulaci s nákladem do 3 tun a se svou maximální rychlostí 21 km/h je sprinter na dlouhé vzdálenosti.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Řada QX2 poskytuje individuální nastavení, které slouží ke zlepšení bezpečnosti tím, že vlastnosti vozíků lze nastavit tak, aby odpovídaly řidičovým schopnostem a zkušenostem- začátečníkům stejně jako zkušeným řidičům. Individuální nastavení, zahrnující zrychlení, zpomalení, výši zdvihu a sklopu a maximální rychlost, je přístupno po zadání PIN kodu. Tato funkce slouží také proti neoprávněnému zneužití.

Kabina

Má prvotřídní ergonomické vlastnosti, včetně nastavitelného sedadla a volantu s pamětí, dotykově ovládací prvky a velkoryse světlou výškou. Lze snadno přizpůsobit pro různé řidiče, má až 5 řídicích profilů. Řidiči vždy dostanou vozík, který odpovídá jejich zkušenostem a dovednostem. Vozík je snadně obsluhovatelný pomocí integrovaného systému diagnostiky pro rychlé závady a maximální provozuschopnost.

Pohon

S maximální rychlostí 21km/h je náš čelní VZV jeden z nejrychlejších vozíků ve své třídě. Obsahuje nejmodernější technologie pro optimální produktivitu. Je perfektní partner pro náročné zaměstnání, včetně dlouhých vzdáleností. Vynikající všestranná viditelnost a flexibilní zrychlení znamenají, že je vozík snadno ovladatelný a plně pod kontrolou.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   520  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

YzJmY