Solo PSL

posaditý, ručně vedený zakladač

SOLO PSL je ručně vedený vysokozdvižný vozík ideální pro patrové doplňování zboží v obchodě, zakládání, vychystávání a vnitřní přepravu na krátké vzdálenosti např. ve skladech, supermarketech a výrobních prostorech. Zvedáte a přemisťujete palety ve výšce až 2,09 m ve velmi stísněných prostorech? Pak může být SOLO PSL Vašim perfektním společníkem.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Úzký (pouze 660mm široký), krátký a zakulacený podvozek umožňuje obsluze zvednout a umístit palety i ve velmi stísněných prostorech. Je ideální pro patrové doplňování, stohování, vychystávání a krátkou vnitřní přepravu např. ve skladech, supermarketech a ve výrobních prostorech. Ergonomická hlava oje je přizpůsobena pro praváky i leváky a je vybavena snadno přístupnými ovládacími prvky k usnadnění manipulace.

Kabina

Rameno řídící páky na pravé straně vozíku umožňuje obsluze chodit vedle vozíku, což zvyšuje bezpečnost a zlepšuje výhled na náklad. Ergonomicky řešená hlava řídící páky umožňuje ovládání pravou i levou rukou a je vybavena snadno dostupnými prvky. Zaoblené hrany také minimalizují riziko poškození zboží, zatímco nízký nárazník na podvozku chrání před poraněním nohou.

Pohon

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   190  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

NjI1NTQ5YT