TERGO® UFW

Čtyř cestný retrak

Výkonný více směrný doplňovací vozík TERGO UFW nabízí flexibilní manipulaci jak s dlouhými či objemnými břemeny, tak i se standardními paletami s výškou zdvihu až 9,7m. Vozík může být řízen všemi směry se stejnou precizností a dostačující šíře uličky je 2,3- 3m. S vynikajícím zrychlením, maximální rychlostí až 13 km/h a s baterií s vysokou kapacitou lze vozík intenzivně řídit s maximální účinností. Je tím pravým vozíkem pro firmu, která se stará o své řidiče, hospodaření a maximální účinnost

Technický list ke stažení

Ergonomie

Vynikající výhled všemi směry s hranatými tyčemi na krytu střechy, jasný výhled na nosník a vyšší pozice k sezení spolu s širokou škálou volitelného vybavení, dělá řidiče více produktivním. Více směrný doplňovací vozík je ideální při manipulaci jak s dlouhými břemeny tak se standardními paletami s výškou zdvihu až 9,7 m. Vozík může být řízen všemi směry s přesností a šířka uličky může být zkrácena na 2,3 – 3 m.

Kabina

Obsahuje pokročilou ergonomii, Uce mini volant a nastavitelné naklápěcí sedadlo do 18°. Vše je výsledkem nezávislého výzkumu efektivity z opakovaného používání. Umožňuje vynikající výhled všemi směry podle ustanovení konceptu s šikmými pruhy ve stropním krytu, jasný výhled na stožár a vysokou pozici sezení, spolu s širokou škálou volitelného vybavení dělají provozovatele ještě více efektivním. Je to vítěz pro každou společnost, která se stará o své pracovníky, ekonomiku a maximální účinnost.

Pohon

Výkonný AC motor poskytuje silné zrychlení, trhu vedoucí pohon a výkon zdvihu. Systém podporování stability S3 a S3-2 zajišťuje za jízdy špičkové výkony v oblasti bezpečnosti díky automatické kontrole rychlosti, řízení a zdvihacích systémů. S vynikajícím zrchlením a maximální rychlostí 13 Km/h a baterií s vysokou kapacitou lze vozík intenzivně využívat s maximální účinností.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   520  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MDAzMjc1Ym