TERGO® ULS

nízké šasi, retrak

Kompaktní Tergo ULS je nejhbitější a nejekonomičtější retrak a je to Atlet v každém detailu. Výkon, stabilita a spolehlivost splňují vysoké nároky a zajistí produktivitu a nízké náklady po celou dobu životnosti vozíku. Tergo ULS je tím pravým univerzálním nástrojem pro středně náročnou manipulaci s nákladem do 1 400 kg. Inovativní ergonomická a bezpečnostní technologie zaručuje efektivitu obsluhu v celé řadě úkolů. Výborná ovladatelnost a úzký podvozek (šíře 1 200mm) usnadňují manipulaci ve stísněných prostorech.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Výkon, stabilita a spolehlivost splňují vysoké nároky a zajišťují produktivitu a nízké náklady na životní cyklus. Inovativní ergonomická a bezpečnostní technologie zajišťují efektivitu v širokém spektru úkolů. Výborná ovladatelnost a úzké šasi (1200mm široké) dále usnadňují manipulaci ve stísněných prostorech. Je to podpora pro vaše skladování za tu správnou cenu. Je to ten pravý univerzální nástroj pro středně intenzivní manipulaci s nákladem do 1,4 tun.

Kabina

Tento svižný, tichý a výkonný retrak také obsahuje vynikající prostředí pro obsluhu. Špičková ergonomie s Atletovým jedinečným mini volantem, intuitivním ovládáním a vynikající viditelností pomocí ProVision stožáru snižuje provozovateli zátěž a zvyšuje efektivitu.

Pohon

Podsaditý Tergo ULS je náš nejhbitější a nejekonomičtější retrák, je to Atlet v každém detailu. Široká škála volitelného vybavení zvyšuje produktivitu provozovatele jako ASR – Aktivní redukce otáček, SB – Systém podpory stability a optimální provozovatelské rozhraní.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   470  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MTFhOTNl