TERGO® UMS-TF/UHD-TF/UHX-TF

retrak s teleskopickými vidlicemi

Speciálně navržený pro prácí ve dvou hloubkových aplikacích. Uce nová generace vysoce odolných, zátěžových retráků je k dispozici také s teleskopickými vidlicemi. Je stabilní, výkonný, ergonomický bez kompromisů  pro Vaši skladovou produktivitu. V porovnání s konvenčním skladováním Tergo retraky s teleskopickými vidlicemi požadují přibližně o 25% menší prostor při stejném objemu uložiště. Pomocí speciální rozšířené hydraulické hadice je možné chytit 2 palety v hloubce z 1 uličky.

Ergonomie

UMS-TF je perfektní všestranný partner ve většině operací do výšky až 8,95m. Pro obtížnější úkoly je zde robustnější UHD-TF, který zvedne náklad až do výšky 11,5m. Kombinace citlivých ovládacích prvků, extrémně stabilního nosníku a podvozku zlepšují kontrolovatelnost při zvedání a skladování. Pro nejvyšší vyskladňování si vyberte stabilní UHX-TF s výškou zdvihu až 12,1m.

Kabina

Ergonomie je absolutní světová třída. Uce mini volant s plovoucí loketní opěrkou, více přizpůsobivé prostředí provozovatele, intuitivní ovládání, prostorná kabina a hands-free směrové řízení poskytují provozovateli maximální kontrolu nad účinností a bezpečností. Kombinace citlivých ovládacích prvků, extrémně stabilního stožáru a podvozku poskytují lepší kontrolu při zvedání a skladování. Šikmé stropní tyče, naklápěcí sedadlo a naklápěcí ProVision stožár s integrovanou hydraulikou zlepšuje výhled pro bezpečnou a rychlou manipulaci s nákladem.

Pohon

Široká škála možností přidavných zařízení jako jsou ASR – aktivní redukce otáček, LAS- pomocný systém, optimální provozovatelské rozhraní, systém rychlé výměny trakční baterie, zatížení brzd kol, videokamera a doplňující kabina do mrazírenského prostředí z něj dělají pravděpodobně nejosobnější retrak na světě.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   0  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

ZDBlYWMxY2