TERGO® UMS / UHD / UHX

retrak

Tato generace vysoce výkonných retraků, zvedne efektivitu Vašeho skladování na nejvyšší úroveň. Nejosobitější retraky na světě - 100% přizpůsobené pro Vaši práci. Je navržen tak, aby zvládl téměř každou zátěžovou práci s materiálem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Model UMS zvládne bez problémů vysoké pracovní nasazení- ideální pro vnitřní přepravu a skladování do 2 tun. Pro ještě obtížnější úkoly s výškou zdvihu až 11,5 m či manipulaci s nákladem do 2,5 tun je tou nejlepší volbou robustní vozík UHD. Pokud k Vaší manipulaci patří regálové skladování do výšky 12,1m, najdete pro Vás partnera v extrémně stabilním a výškové zakládání UHX.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Tato řada vozíků je nejergonomičtější. Uce nová generace silných, vysoce odolných retráků pozvedává Vaši skladovou výkonnost na nejvyšší úroveň. Je celý navržen pro provozovatele, tyto vozíky se přizpůsobí dle Vašich individuálních provozních potřeb a poskytují prvotřídní ergonomii. Je navržen tak, aby zvládl téměř každou vysoce zátěžovou manipulaci s materiálem 24/7. Uce UMS/UHD/UHX jsou univerzální retráky s velkým U. Rozmanité UMS zvládá bez námahy vysoce intenzivní provoz – ideální pro vnitřní přepravu a skladování do 2000kg.

Kabina

Všechny typy vozíků této řady se hodí do každého prostředí, včetně chladírenského. Unikátní mini volant s plovoucí loketní opěrkou, přizpůsobivé prostředí obsluhy, intuitivní ovládání, sklápěcí sedadla a vyníkající viditelnost maximalizují účinnost a bezpečnost při práci.

Pohon

Maximální rychlost je 12,5 km/h a volitelná maximální rychlost 14,5 km/h, což činí z těchto vozíků jedny z nejrychlejších retraků na světě. Široká škála inovativní příplatkové výbavy jako jsou ASR – aktivní redukce otáček, LAS - pomocný systém, optimální operatorské rozhraní, systém rychlé výměny trakční baterie, zatížení brzd kol, videokamera a doplňující kabina do mrazírenského prostředí z něj dělají pravděpodobně nejosobnější retrák na světě.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   490  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MzJiMWQ