TERGO® UND

úzké šasi, čtyřcestný retrak

Tento podsaditý retrák je tím pravým nástrojem pro středně intenzivní provoz na vyšší stohovací úrovni s velmi dobrou stabilitou a výkonem. Je mrštný, ekonomický a do detailů navržen tak, aby maximálně zvyšoval produktivitu práce. Tento kompaktní retrak s velmi dobrou stabilitou a výkonem je tou správnou volbou pro středně náročné provozy na zakládání do větších výšek. Vozík UND disponuje úzkým podvozkem, o šířce 1120mm a unikátním širokým nosníkovým systémem Pro Vision.

Technický list ke stažení

Ergonomie

UND je založen na úzké šasi, 1120 mm široké a unikátním širokým PROVISION stožárovým systémem. Společně tyto kombinace umožňují vozíku zvedat náklad až do výšky 8,95 m a s nákladem do 1400 kg. Pokud je vybaven nastavitelnými koly pro kolejové vedení spolu se zuženým krytem střechy, dokáže také obsloužit zákazníky bez toho, aniž by provozovatel musel vystoupit z vozíku.

Kabina

Tento svižný, tichý a výkonný stroj má také vynikající prostředí pro obsluhu. Unikátní mini volant a plovoucí opěrka umožňují snadné manévrování při dlouhých směnách s minimálním napětím na paže, krk a ramena. Vynikající viditelnost díky designu PROVISION stožáru přispívá ke snížení napětí provozovatele a zvýšení efektivity. Sedadlo a opěrky jsou snadno individuálně nastavitelné pro potřebu každého řidiče- lze nastavit až 7 různých parametrů.

Pohon

K vozíku je na výběr z velkého množství příslušenství, jako je ASR- aktivní redukce otáček, LAS- pomocný zdvihací systém a multifunkční joystick Ergologic, které zvyšují produktivitu práce.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   170  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

Mzk5OWQ2MD