TERGO® URS

otočný doplňovací vozík

Je to univerzální vozík hodící se do velmi úzkých uliček díky podvozku svého vele úspěšného předchůdce retraku TERGO. Hodí se pro práci ve velmi úzkých uličkách s kolejnicemi, ale je také velice efektivní ve volném prostranství. S uličkami úzkými až 3700mm nabízí TERGO URS možnost maximalizování využitého prostoru a úložné kapacity v kombinaci s přepravou po celém objektu ve volném prostranství. Je to perfektní pracovní vozík v kombinaci s vysokým stupněm vychystavání, což z něj dělá nejvhodnější vozík pro stohování a zároveň nejvhodnější vozík pro sběrné operace.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Díky 180° rotaci vidlic se hodí především do uliček s průvodcem, ale hodí se i do volného prostranství. Náklad může být zvednut jakmile je vozík v uličce poskytující výkon získaný z diagonálního vleku a cestování. Časy pracovního cyklu jsou o 15% až 20% rychlejší než u volnoběžných vozíků. Další možností ke zvýšení efektivity je Předvolba pro rychlé a přesné doražení na správný skladovací prostor.

Kabina

Umožňuje obsluze plné soustředění při stohování, vozík je v uličkách naváděn podlahovými kolejnicemi či pod podlahovými lanky. Operátor má skvělý výhled a k tomu možnost kamery a monitoru. Disponuje DCC systémem- dynamickou kontrolou zatáčení, což je inteligentní technologie, která poskytuje nejlepší kombinaci zvýšené bezpečnosti a vysoké výkonnosti. S joystickem Ergologic máte snadné ovládání všech hydraulických funkcí. Neutrální pozice minimalizuje únavu, bolest svalů a šlach. Má nejvíce ergonomický design v celém průmyslu vysokozdvižných vozíků. Snadno použitelné ovládací prvky, vyžadující pouze stisk prstem, jsou také dobře rozmístěny tak, aby je řidiči s rukavicemi v chladírnách mohli také snadno použít.

Pohon

Obsahuje DCC – dynamicko zatáčecí kontrolu, což je inteligentní technologie, která poskytuje nejlepší kombinaci zvýšené bezpečnosti a vysokou výkonnost. DCC je standardní výbava, která automaticky upravuje rychlost v zatáčkách pro maximální výkon a zachování bezpečnosti.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   370  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

MDJmODU1