TX3

48 V, elektricky poháněný, 3-kolový, čelní vozík

Je silný, inteligentní a pracovitý. Ideální ve stísněných prostorech, tento moderní čelní vozík je tichý, efektivní a snadno ovladatelný. Díky konceptu 3 kol a podsadité konstrukci je tento vozík rychlý, snadno ovladatelný a poskytuje jedno z nejlepších kruhových otáčení. Je ideální do stísněných prostor. Vozík je opatřen baterií umístěnou na válečcích, čímž je její výměna snadná, rychlá a bezpečná.

Technický list ke stažení

Ergonomie

Náš čelní vozík TX3 obsahuje prvotřídní ergonomii, včetně dotykově ovládacích prvků a velkorysé světlé výšky. Lze snadno přizpůsobit pro různé řidiče, má až 5 řídicích profilů. Řidiči vždy dostanou vozík, který odpovídá jejich zkušenostem a dovednostem.

Kabina

Čelní vozík řady TX3 se pyšní prvotřídní ergonomií, včetně dotykově ovládacích prvků. Ovládání lze jednoduše přizpůsobit až pro 5 různých řidičů tak, aby vždy odpovídalo schopnostem a zkušenostem daného řidiče.

Pohon

Vozík je snadno obsluhovatelný díky integrovanému systému diagnostiky pro rychlé závady a maximální provozuschopnost. Vozík je opatřen baterií umístěnou na válečcích, čímž je její výměna snadná, rychlá a bezpečná.

Fotogalerie

Zajímá mne tento vozík

Napište číslo :   530  

EU flag

Proč Starlift

- působíme v celé České republice

- jsme odborníky na vozíky již od roku 2002

- dodáváme kvalitní náhradní díly

- autorizovaný servis vozíků UniCarriers

YzkzM